Mitsubishi heavy industries 5.0kW SRK/SRC50ZSP-W
Kodas:SRK/SRC50ZSP-W
Sandėlyje:10
Kategorija:SPLIT ORO KONDICIONIERIAI
Produktų linija:ZSP-W
Prekės ženklas:Mitsubishi heavy industries
Šildymo galia, kW:5.8
Šaldymo galia, kW:5.2
SCOP:3.7
SEER:6.3
Energijos klasė (šildyme/šaldyme):A/A
Darbinė temperatūra, (šaldymo/šildymo), °C:-15~46 / -15~24
Garantija:2 metai
Klasė:Premium
Share on Facebook Pin on Pinterest Share on Twitter Share on Google+
Aprašymas AprašymasTechninės charakeristikos
Pasiteirauti
Pasiteirauti
Produktas *
Kiekis
Vardas
El. paštas *
Telefono numeris
Klausimas *
Klausimas sėkmingai išsiųstas.
Vidinis įrenginys SRK50ZSP-W
Lauko įrenginys SRC50ZSP-W
Maitinimo šaltinis 1 fazė, 220 – 240V, 50Hz