SAMSUNG EHS MONO HT Quiet (su tūriniu šildytuvu) 200l AE080BXYDEG/AE200RNWMEG 8kW 230V
Sandėlyje:10
Kategorija:ŠILUMOS SIURBLIAI ORAS-VANDUO
Produktų linija:EHS Mono HT Quiet R32
Prekės ženklas:SAMSUNG
Nominali Šildymo galia, kW :8,0 kW
COP, kai ištekančio vandens temp. 35°C:5,0