Mitsubishi Heavy Industries SRF50ZSX-W
Kodas:SRF50ZSX-W
Sandėlyje:10
Kategorija:MULTI-SPLIT ORO KONDICIONIERIAI
Prekės ženklas:Mitsubishi heavy industries
Šaldymo galia, kW:5,0
Šildymo galia, kW:5,8
Matmenys (WxHxD), mm:860x238x600
Share on Facebook Pin on Pinterest Share on Twitter Share on Google+
Aprašymas AprašymasTechninės charakteristikos
Pasiteirauti
Pasiteirauti
Produktas *
Kiekis
Vardas
El. paštas *
Telefono numeris
Klausimas *
Klausimas sėkmingai išsiųstas.
Pagrindinės savybės:
Techniniai duomenys:
  • Šaldymo galia: Priklausomai nuo modelio, nuo 2,5 kW iki 5,0 kW.
  • Šildymo galia: Priklausomai nuo modelio, nuo 2,9 kW iki 5,8 kW.